Політика Конфіденційності

1. Загальні положення

Ця Політика Конфіденційності визначає порядок обробки та захисту інформації про фізичних осіб, які використовують послуги сайту parimatch2024.com<, присвяченого казино Паріматч.

2. Збір інформації

Ми збираємо інформацію, яку ви надаєте під час реєстрації, а також іншу інформацію про взаємодію з нашим сайтом, включаючи IP-адресу, інформацію про браузер, дату та час відвідування.

3. Використання інформації

Інформація, зібрана нами, використовується для:

  • Покращення якості наданих послуг.
  • Аналізу та статистики відвідувань.
  • Відповідей на запити користувачів.
  • Проведення маркетингових кампаній та акцій.

4. Захист інформації

Ми застосовуємо сучасні технології захисту інформації, щоб мінімізувати ризик витоку, знищення або пошкодження ваших даних.

5. Передача інформації

Ми не продаємо, не обмінюємо та не передаємо вашу особисту інформацію третім сторонам. Це не стосується партнерів, які допомагають нам у веденні бізнесу, за умови, що вони погоджуються зберігати конфіденційність цієї інформації.

6. Куки-файли

Наш сайт використовує куки-файли для покращення якості обслуговування користувачів, збору статистичної інформації та персоналізації рекламних оголошень.

7. Зміни в Політиці Конфіденційності

Ми можемо оновлювати цю Політику Конфіденційності в будь-який час. Зміни набувають чинності з моменту публікації на сайті parimatch2024.com.

8. Контакти

Якщо у вас є питання стосовно цієї Політики Конфіденційності, будь ласка, звертайтеся до нас [email protected].